Zadzwoń: +48 537 447 296

Instruktor RealRyder

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uwielbiam aktywność fizyczną i pobudzające dźwięki ulubionej muzyki. To właśnie one są moimi motorami napędowymi do realizowania pomysłów, których mam około sto na minutę. Jeden z nich zrealizowałam jakiś czas temu - ukończyłam kurs instruktorski w szkole Aerofit (2005), a następnie pogłębiałam wiedzę w szkole Open Mind (Basic Aerobic, Basic Body i Basic Step). Jestem także instruktorem stretchingu,  OM PowerGym (sztangi) oraz Indoor Cycling (Licencja C-Basic, Tomahawk). Systematycznie uczestniczę w warsztatach, konwencjach i eventach fitnessowych. Swój rozwój jako instruktora chcę kontynuować w zakresie indoor cyclingu oraz zajęć wzmacniających.
Ci, którzy mnie poznali mówią, że nie można się ze mną nudzić. Wrodzona ciekawość świata sprawia, że z równym entuzjazmem i uśmiechem na twarzy (oraz obowiązkowo aparatem fotograficznym w ręce) eksploruję odległe krainy, jak i ciekawe zakamarki miasta, w którym żyję. Jeśli nie ma mnie na sali fitness - z pewnością pędzę na koncert ukochanego zespołu lub jestem w kinie.

Motto: Bądź odważny, walcz o to, w co wierzysz i urzeczywistniaj swoje marzenia. (Jared Leto)

Fitness

Zajęcia fitnessowe, Zumba, RealRyder i wiele, wiele innych Więcej

Siłownia

Dwie sale: jedna z przyrządami klasycznymi i wolnymi ciężarami, druga z nowoczesnymi atlasami Więcej

Trening personalny

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów i rozpocznij trening personalny na GymPlazie Więcej

Chcesz trzymać formę?

Rozpocznij trening w GymPlazie

Partnerzy

converse lotto nike puma

O nas

Lata doświadczeń, godziny spędzone na treningach i litry potu wylane w wytężonym wysiłku pozwoliły stworzyć nam miejsce, gdzie kończy się gadanie a zaczyna praca nad sobą i swoim ciałem. Od wielu lat tym właście jest dla Was GymPlaza!