Profesjonalny trener, który ma wesprzeć Cię i pomóc w osiągnięciu postawionych sobie celów, powinien nie tylko rozplanować dla Ciebie treningi, lecz podejść do sprawy w sposób całościowy, abyś mógł realnie odmienić swoje życie. Aby Twoje ćwiczenia rzeczywiście przyniosły Ci oczekiwany skutek, nie obejdzie się bez odpowiedniego dostosowania Twoich nawyków żywieniowych. Właśnie taką pomoc otrzymasz u nas! Wspólnie zajmiemy się kompleksowo Twoją przemianą – skorzystasz u nas również z wiedzy wykwalifikowanego dietetyka. Jeśli szukasz konsultacji dietetycznych w Poznaniu, zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Zmiana nawyków żywieniowych

Nasz dietetyk pomoże Ci zrozumieć Twój problem i zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Nawet najskuteczniejsze ćwiczenia nie będą bowiem skuteczne, gdy zaraz po nich będziesz udawać się na fast fooda. Jeśli Twoje ciało ma być piękne, zdrowe i sprawne, to musisz dostarczać mu odpowiedniego paliwa, które da Ci właściwą ilość energii i nie zaśmieci Twojego organizmu. Zbilansowana dieta, którą przygotujemy wspólnie na konsultacjach dietetycznych u nas, pozwoli Ci utrzymać swoje ciało w doskonałej formie! Właściwe odżywianie oznacza również mniejsze ryzyko chorób, takich jak cukrzyca, miażdżyca, czy nadciśnienie tętnicze.

Indywidualny jadłospis

Dietetyk dostosuje Twój jadłospis do Twoich indywidualnych potrzeb. Wysłucha Cię, oceni Twoje zapotrzebowanie na poszczególne składniki żywieniowe, dopasuje wszystko do wykonywanych przez Ciebie aktywności fizycznych. Przekonaj się, że konsultacje dietetyczne to nieodłączna część profesjonalnego treningu i życia człowieka zdrowego, aktywnego! Dietetyk w Poznaniu? Zapraszamy!