Jesteś zainteresowany aktywnością fizyczną poprzez konkretną formę zajęć? Nie chcesz jedynie popracować nad swoją formą, lecz uprawiasz regularnie aerobik lub zumbę? Mamy również coś dla Ciebie! Przyjdź na nasze zajęcia z instruktorem fitness w Poznaniu i realizuj z nami swoją pasję oraz zadbaj o swoje samopoczucie i wygląd!

Doświadczeni instruktorzy

Zapraszamy serdecznie do naszego klubu fitness! Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerów fitness, którzy prowadzą dla Was różne, tematyczne zajęcia, jakie pomogą Wam utrzymać świetną sylwetkę i zdrową kondycję Waszego organizmu. Organizujemy m.in. warsztaty zumby, lekcje aerobiku, step, czy zajęcia kardio. Każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy grupy o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu możemy zaproponować interesujące i rozwijające zajęcia z instruktorem fitness zarówno początkującym, jak też profesjonalistom, sportowcom. Regularne, odpowiednio przeprowadzane zajęcia fitness dadzą Ci możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów, wzmocnienia swojej kondycji, czy też ogólnego poprawienia fizycznego stanu sprawności swojego ciała. Przygotujesz też swoją sylwetkę przed wakacyjnym wypoczynkiem na plaży! Zawsze będziesz mógł skorzystać z pomocy pełnych energii i empatii trenerów fitness, którzy nie pozwolą Ci poddać się i dzielnie przeprowadzą Cię przez każde ćwiczenie!

Sprawdź szczegóły i zapisz się na zajęcia do nas już teraz! Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć, kompleksową pomoc w treningach i diecie, a także najlepszych instruktorów fitness w Poznaniu do Twojej dyspozycji!