Zadzwoń: +48 537 447 296
  1. Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za stronę gymplaza.pl jest RYSZARD STAROŃ "GYMPLAZA FITNESS CLUB",Piłsudskiego 135, Łódź, NIP: 7290101002, REGON: 470626273
  2. Korzystanie ze strony gymplaza.pl jest bezpłatne. Strona publikowana jest w formie "jak jest", co oznacza, iż autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wyświetlania się strony na wybranym odbiorniku/oprogramowaniu.
  3. Strona gymplaza.pl jest stroną informacyjną, niekomercyjną (tj. strona nie generuje bezpośrednich zysków finansowych w żadnej formie, nie pobierane są żadne opłaty, itp.)
  4. Przedstawiona oferta cenowa produktów/usług ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
  5. Jeśli produkt/usługa posiada opublikowaną informację cenową to w związku z w/w informacja ta nie jest wiążąca. Ewentualne informacje cenowe uwzględniają podatek VAT (ceny brutto).

Partnerzy

converse lotto nike puma

O nas

Lata doświadczeń, godziny spędzone na treningach i litry potu wylane w wytężonym wysiłku pozwoliły stworzyć nam miejsce, gdzie kończy się gadanie a zaczyna praca nad sobą i swoim ciałem. Od wielu lat tym właście jest dla Was GymPlaza!