Zadzwoń: +48 537 447 296

Instruktor fitness i Fit and Jump

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła mając 8 lat kiedy to trafiła do małej szkółki tańca ucząc się różnego rodzaju dyscyplin tanecznych i biorąc tym samym udział w zawodach. Na swojej drodze odwiedziła wiele ciekawych miejsc, zespołów tanecznych, a także spotkała wiele inspirujących ludzi z pasją  co przyczyniło się do potrzeby rozwoju i doświadczania. W chwili obecnej studiuje taniec na wydziale Artystycznym w Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi oraz właśnie kończy studium Psychoterapii w Instytucie Psychologii Stosowanej w Warszawie co da jej możliwość  w dalszej swojej karierze zając się terapią poprzez ruch i taniec ‘choreoterapią’.

Z zamiłowania do sportu ukończyła kurs rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz kilka dodatkowych szkoleń tematycznych. Z chęci zdobywania wiedzy zrodził się samoistny pomysł na jej przekazywanie. Prowadzi zajęcia fitness oraz taneczne preferując innowacyjne rozwiązania treningowe. W okresie letnim wyjeżdża na kolonie tematyczne odchudzająco - kondycyjne gdzie jest zarówno trenerem jak i wychowawcą kolonijnym. Dużą wagę przywiązuje do dbałości o siebie na wielu płaszczyznach. Odpowiednia dieta, trening, odporność psychiczna i odczucia mentalne, pozytywne nastawienie, pasja - człowiek jako całość. Stara się nie popadać w schematy tworząc zróżnicowaną postać w jednej osobie. Na swoich zajęciach zawsze powtarza : przynieś ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie, a ćwicz przy okazji.

Motto: „ Bądź sobą, żyj w teraźniejszości, Ty wyznaczasz granice i je przekraczasz" .

Fitness

Zajęcia fitnessowe, Zumba, RealRyder i wiele, wiele innych Więcej

Siłownia

Dwie sale: jedna z przyrządami klasycznymi i wolnymi ciężarami, druga z nowoczesnymi atlasami Więcej

Trening personalny

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów i rozpocznij trening personalny na GymPlazie Więcej

Chcesz trzymać formę?

Rozpocznij trening w GymPlazie

Partnerzy

converse lotto nike puma

O nas

Lata doświadczeń, godziny spędzone na treningach i litry potu wylane w wytężonym wysiłku pozwoliły stworzyć nam miejsce, gdzie kończy się gadanie a zaczyna praca nad sobą i swoim ciałem. Od wielu lat tym właście jest dla Was GymPlaza!